Rekrutacja & Selekcja

Active Personeelsdiensten może pomóc Państwu znaleźć wykwalifikowanych pracowników dla Państwa firmy. Cała procedura rekrutacji kosztuje za dużo czasu, a zatem za dużo pieniędzy? Nie jesteście Państwo jedynymi, którzy borykaja się z tym problemen! Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na procedurę rekrutacji i selekcji przez biuro pracy. I nie robią tego bez powodu! Coraz trudniej firmie o znalezienie odpowiednich, wykwalifikowanych pracowników na daną funkcje. Dlatego my szukamy odpowiednich kandydatatów, niezależnie od funkcji lub stanowiska. Szukaja Państwo pracowników technicznych, administracyjnych, handlowych lub produkcyjnych? Active Personeelsdiensten BV prubuje znaleź odpowiednie rozwiązanie!

Korzyści z rekrutacji & selekcji

Umieszczenie reklamy w internecie lub w gazecie jest obecnie niewystarczające, aby uzyskać odpowiedniego pracownika na właściwe stanowisko. Active Personeelsiensten  ma doświadczenie i sieć, aby znaleźć odpowiedniego kandydata. Jeśli zlecają nam Państwo swoją procedurę rekrutacji i selekcji, dostarczamy nie tylko kandydatów ale zapewniamy również pośrednictwo w Państwa organizacji i, jeśli zdecyduja się Państwo na tymczasowe zatrudnienie lub oddelegowanie, na umowę o pracę tymczasową lub umowę o oddelegowanie z nami zadbamy o wszelką dokumentację.

W ten sposób pozbawiamy Państwa zmartwień, aby mogli Państwo kontynuowac swoją działalność!

Rekrutacja & selekcja: zakończony sukcesem mecz

Active Personeelsdiensten ma mały i ścisły zespół stąd też mamy bezpośrednią i krótka linię komuniakcji zarówno z kandydatami jak i z pracodawcami. Dla Państwa wielkie ułatwienie. Kiedy rozpoczną Państwo z nami proces rekrutacji i selekcji, najpierw zasiądziemy z Państwem do rozmowy inwentaryzacyjnej. Chcemy nie tylko dowiedzieć się, jaką firme Państwo posiadacie, ale także jaka jest kultura firmy i jak działa struktura firmy. Oczywiście omawiamy także funkcję, który potencjalny kandydat ma objąć. Na podstawie tej dyskusji wykonamy szkic profilu razem z Państwem, aby uzyskać dobrą rekrutację i selekcję.
Ogłoszenie jest opublikowane zarówno w trybie online, jak i offline. Active Personeelsdiensten buduje rozległą sieć w regionie na przestrzeni lat i posiada bazę potencjalnych kandydatów, abyśmy mogli dokonać odpowiedniej selekcji. Odpowiedni kandydaci są zapraszani przez nas do osobistej rozmowy. Podczas tego spotkania pamiętamy o profilu i kulturze firmy. Active Personeelsdiensten będą współpracować z Państwem w celu najlepszego rezultatu!

 

Kontakt

Katja Dmowska

0478 - 580 647
© Active Personeelsdiensten
Created by