Pracownicy tymczasowi

Szukaja Państwo pracownika tymczasowego na krótki lub długi okres? Czy mają Państwo do czynienia z chorym pracownikiem i chcieliby Państwo, aby to miejsce zostało tymczasowo zastąpione? Czy mają Państwo do czynienia z pracą sezonową? Każda firma ma chociaż raz z tym do czynienia. W takich przypadkach pracownik tymczasowy z Active Personeelsdiensten może być rozwiązaniem!

Korzyści z pracowników tymczasowych.

Podczas wdrażania za pośrednictwem Active Personeelsdiensten tworzą Państwo elastyczną warstwę siły roboczej w organizacji, którą mogą Państwo wdrożyć w dowolnym czasie i miejscu. Aktive Personeelsdiensten organizują rekrutację i selekcje. I jak jesteśmy przyzwyczajeni, to idzie w ścisłej konsultacji z Państwem. Ponieważ pracownicy tymczasowi są na liście płac z nami, nie mają Państwo żadnych zobowiązań pracodawcy lub ryzyka w przypadku choroby. Dbamy o elastyczność i moga Państwo kontynuować działalność. Kto teraz tego nie chce?

Międzynarodowi pracownicy tymczasowi.

Czy potrzebują Państwo międzynarodowych pracowników tymczasowych? Active Personeelsdiensten organizuje dla Państwa tymczasowych pracowników międzynarodowych i idzie o krok dalej: organizujemy również odpowiednie papiery, zakwaterowanie, ubezpieczenia i płatności. Komunikacja nie stanowi dla nas problemu: w naszej agencji pracuja koledzy, którzy znają doskonale język polski, niemiecki lub angielski. Pomagają Panstwu i pracownikom tymczasowym w udzieleniu porady oraz wszystkich innych instrukcji zwiazanych z załatwieniem dokumentów bądź introdukcji u pracodawcy.

Gwarancja: no cure no pay.

Dzięki Active Personeelsdiensten płacą Państwo za pracowników tymczasowych za przepracowaną godzinę. Nie więcej i nie mniej. Zawieramy wyraźne porozumienia z wyprzedzeniem, aby Państwo zawsze wiedzieli, na czym Państwo stoją. Jeżeli nie jesteście zadowololeni z kandydata? Wtedy mogą Państwo zakończyć bezpłatnie współpracę pierwszego dnia.
To jest nasza gwarancja No Cure No Pay!

Kontakt

Irena Pietruschka

0478 - 580 647
© Active Personeelsdiensten
Created by