Payrolling

Pracownicy są sercem Państwa firmy i oczywiście zasługują na wszelką formę opieki i uwagi. Zatrudnienie pracowników niesie ze sobą często dużo tzw. pracy papierkowej. Active Personeelsdiensten, jest specjalistą w payrolling i przejmie tę pracę od Państwa. Active zatroszczy się o Państwa administrację pracowników, jak również udzieli porad HR. W ten sposób mogą Państwo jak również Państwa pracownicy maksymalnie skupić się na rezultatach firmy. Jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o ostatnie zmiany w prawie na rynku pracy, w związku z tym możemy być doskonałym partnerem jako HR specjalista w Państwa firmie.

Przejęcie prawnych aspektów pracodawcy wobec pracownika

Przy Payrolling mówimy o przejęciu prawnych aspektów pracodawcy wobec pracowników. Zostają one przejęte przez Active i jako pracodawca nie ponosicie Państwo ryzyka związanego z zatrudnieniem. Przejmiemy nie tylko prawne aspekty pracodawcy wobec pracownika ale również koszty z tym związane. Zatroszczymy się również o zgodną według reguł prawnych umowę pracy tak aby skorzystać na maksymalnej elastyczności. Tutaj mamy na myśli na przykład nowy prawny aspekt Wet Arbeidsmarkt in Balans (WAB).
Jeżeli Państwa pracownicy zostaną przejęci przez Active, to od samego początku mają Państwo wgląd we wszystkie koszty z tym związane. Zatroszczymy się o wynagrodzenie dla Państwa pracowników, pieniądze wakacyjne oraz zapłacimy składki do urzędu skarbowego itd. W skrócie: nie musisz niczym się martwić i zajmować!

Payrolling a chory pracownik

Niestety zdarza się to częściej niż by Państwo sobie życzyli: chory pracownik, który niesie ze sobą duże koszty. Przy payrolling przejmuje payroll biuro, my w tym przypadku, wszystkie koszty z tym związane. Zatroszczymy się o zgłoszenie chorego jak i zgłoszenie powrotu do zdrowia oraz wszelką pomoc dla Państwa pracownika. Przejmujemy więc nie tylko koszty z tym związane ale również prawne zobowiązania wobec chorego pracownika. Active nawiązuje nie tylko jasne i dokładne porozumienia z chorym pracownikiem, również Państwo jako pracodawcy jesteście na bieżąco informowani o postępach w powrocie do zdrowia pracownika. Jeżeli jest taka potrzeba zatroszczymy się o zamiennika na okres nieobecnego chorego pracownika. 

Osobisty kontakt w Active

Active utrzymuje ze wszystkimi Państwa pracownikami osobisty kontakt. Linie wewnątrz naszej organizacji są krótkie, pracujemy w małym i zgranym zespole, dlatego znamy każdego naszego klienta oraz jego pracowników osobiście. Zawieramy z Państwem jasne umowy i postępujemy zgodnie z nimi. U nas jeśli się umawiamy to dotrzymujemy słowa! Mają Państwa pracownicy pytania na temat dni wakacyjnych,specyfikacji wypłat,rocznego sprawozdania finansowego itp? To mogą zawsze sie z nami skontaktować telefonicznie, jesteśmy dostępni pod numerem 0478 - 580647.

Również jeśli Państwo mają pytania na temat payrolling i HRM to jesteście Państwo pod dobrym adresem. 

W skrócie: Z Active mają Państwo możliwość poświęcenia całej uwagi rozwojowi własnemu przedsiębiortwu!

Kontakt

Kasia Kersten

0478 - 580 647
© Active Personeelsdiensten
Created by